Microsoft Office dużo taniej dla edukacji

Studenci, uczniowie oraz pracownicy sektora edukacyjnego mogą ponownie zakupić pakiety biurowe Microsoft Office na preferencyjnych warunkach. Ruszył program „Microsoft Office w EduAkcji”.

Uprawnionymi do zakupu licencji Microsoft Office Standard lub Professional w programie „Microsoft Office w EduAkcji” są studenci i uczniowie na podstawie aktualnych legitymacji szkolnych i studenckich oraz nauczyciele, wychowawcy, trenerzy i instruktorzy na podstawie aktualnego zaświadczenia o zatrudnieniu w placówce edukacyjnej.

Każda z tych osób może zakupić jeden pakiet biurowy Microsoft Office. Oferowana licencja staje się własnością kupującego i nie wygasa, kiedy kupujący traci status uprawniający do zakupu. Licencja jest imienna i nie może zostać przekazana ani sprzedana innej osobie, dlatego pozwala na użytkowanie oprogramowania wyłącznie przez właściciela, na jednym komputerze, jedynie w celach niekomercyjnych.

Oferowane pakiety zawierają licencję Microsoft Office 2007 PL oraz nośniki Microsoft Office 2003 PL.

Licencja Microsoft Office 2007 uprawnia uczestników programu do użytkowania oprogramowania w wersji 2003 oraz skorzystania z oferty promocyjnej na zakup nośnika Microsoft Office 2007 PL w momencie udostępnienia go w ramach programu „Microsoft Office w EduAkcji”.

W ramach programu „Microsoft Office w EduAkcji” licencja Microsoft Office Standard kosztuje 198,86 zł brutto, a Microsoft Office Professional – 278,75 zł brutto. Kupujący ponosi również koszty transportu, które wynoszą 5,25 zł brutto.

Comments are closed.