Era zachęca telefonem stacjonarnym na próbę

W ramach nowej oferty, skierowanej do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych Polska Telefonia Cyfrowa oferuje 30 dni darmowego abonamentu na próbę. W niektórych strefach możliwe będzie przeniesienie numeru.

Zainteresowani będą musieli ponieść koszt aktywacji usługi (69 zł), aparatu telefonicznego (najtańszy za 1 zł) oraz pokryć koszt za czas połączeń wykonanych powyżej darmowych minut (60 min) przyznanych w próbnym abonamencie. W przypadku rezygnacji z usługi w ciągu testowego okresu klient otrzyma zwrot kosztu aparatu.

Promocyjny program nazywa się „Era Domowa na próbę” i „Era firmowa na próbę”. Z regulaminu oferty wynika, m.in. że umowę na próbę mogą zawrzeć obecni abonenci Ery lub osoby, które zdecydują się dodatkowo na zawarcie umowy na abonament w ofercie telefonii komórkowej Ery. Nawet pomimo rezygnacji z usługi próbnej abonament na komórkę trzeba będzie utrzymać przez 24 miesiące.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era w chwili obecnej dostępne są w 37 z 49 stref numeracyjnych odpowiadających byłym województwom i obejmują zasięgiem 85% ludności Polski. W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie usług w kolejnych 6 strefach.

W strefach numeracyjnych: warszawskiej, katowickiej, gdańskiej krakowskiej, wrocławskiej, olsztyńskiej, poznańskiej i łódzkiej klienci będą mogli korzystać z usługi przeniesienia numeru stacjonarnego pomiędzy Polską Telefonią Cyfrową oraz siecią TP S.A.

Comments are closed.