Internet bez limitów od GTS Energis

Od dnia dziejszego, GTS Energis uruchomiło usługę stałego dostępu do internetu bez limitu transferu danych. Oferta o nazwie MULTIMO skierowana jest do klientów indywidualnych posiadających linię telefoniczną TP SA.

Wprowadzana usługa jest obecnie w fazie pilotażowej – informują przedstawiciele Energis. Oprócz niższych cen niż w przypadku oferty Telekomunikacji Polskiej SA, Energis będzie próbował skusić klientów także brakiem limitów transferu danych.

– Poruszamy się po nowym dla nas obszarze. Wiele spraw jest od nas niezależnych, np. uruchomienie usługi w sieci TP, czy przełączenie usług między siecią TP a naszą. Mimo to jestem przekonany, że w najbliższym czasie uda się nam pozyskać znaczną liczbę klientów. – mówi Marcin Kotlarski, Dyrektor Działu Marketing, GTS Energis.

Oferta MULTIMO przedstawia się następująco:

(download/upload – cena brutto przy umowie na 36 miesięcy)

512/128 kbps – od 41,48 zł
1024/256 kbps – od 52,46 zł
2048/256 kbps – od 107,36 zł
6144/256 kbps – od 120,78 zł

Umowy można podpisywać na 12, 24 i 36 miesięcy. Im krótszy okres związania się z operatorem tym wyższa cena za usługę.

Dodatkowe koszty usługi to koszt aktywacji (1 zł) lub modemu. Jeśli klient indywidualny będzie korzystał z własnego modemu ADSL to opłata abonamentowa za usługę MULTIMO w pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym zostanie obniżona do 1 zł netto, niezależnie od świadczonej opcji usługi.

W ramach usługi MULTIMO oferowane jest szerokopasmowe łącze o zdefiniowanej szybkości transmisji do abonenta, dynamiczny adres IP oraz 3 zestawy instalacyjne z modemem ADSL.

Do końca kwartału br. usługa MULTIMO ma być dostępna w całej Polsce – zapowiadają przedstawiciele firmy. W obecnej chwili zasięg stałego dostępu od Energis obejmuje około 70% abonentów sieci TP S.A.

Comments are closed.