NewsPoint – monitoring komunikacji w internecie

System narzędzia do badania oraz analizy treści publikowanych w internecie – to nowa oferta firmy NetSprint.pl przygotowana we współpracy z norweską firmą Opoint AS.

NewsPoint to komercyjna aplikacja skierowana do działów PR firm, pracowników agencji marketingowych oraz indywidualnych klientów.

Usługa polega na monitorowaniu mediów internetowych wykorzystując moduł Wyszukiwania Inteligentnego filtrujący informacje ze względu na: obecność słów w określonym kontekście, bliskość wyrażeń, ich wieloznaczność, ilość wystąpień określonych słów w tekście.

Użytkownik usługi otrzymuje dostęp online do panelu złożonego z inteligentnej wyszukiwarki, modułu statystyk i analizy mediów, archiwum publikacji oraz narzędzi dostarczania informacji na adres e-mail bądź bezpośrednio na własną witrynę internetową.

W tym roku mają zostać jeszcze dodane kolejne moduły, jak powiadamianie SMS oraz poszerzenie analizy mediów o wyniki oglądalności artykułów w internecie.

Równocześnie z wprowadzeniem NewsPoint na rynek uruchomiony został dedykowany serwis internetowy – www.NewsPoint.pl, w którym prezentowane są funkcjonalności aplikacji, opis oferty, cenniki oraz dokumentacja techniczna.

Comments are closed.