GG w Erze za złotówkę tygodniowo

Klienci sieci Era i TakTak mogą już korzystać z nowego mobilnego Gadu-Gadu – EraGG. Jest to telefoniczna wersja komunikatora, w którym użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do serwisu za złotówkę tygodniowo.

Użytkownik zapłaci tyle samo, niezależnie od tego, ile czasu spędzi na „gadaniu”, czy też ile wiadomości prześle. W tej cenie zawiera się także opłata abonamentowa za korzystanie z usługi oraz opłaty za przesyłane dane.

W pierwszym tygodniu korzystania z usługi każdy użytkownik może skorzystać z EraGG bezpłatnie. Oczywiście zainteresowani muszą zapłacić za transmisję danych GPRS przy pierwszym pobraniu aplikacji na telefon.

Komunikator EraGG zawiera wszystkie podstawowe funkcje komputerowego Gadu-Gadu, w tym prowadzenie rozmów – wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zarządzenie kontaktami, zmianę statusu obecności, przelogowanie na inną osobę.

Aplikacja wymaga telefonu z obsługą Java oraz już założonego konta w GG. Do EraGG logujemy się tak jak na komputerze – za pomocą swojego numeru identyfikacyjnego i hasła.

Comments are closed.