Przewodnik po Netsprint.pl

Internauci nie zawsze są świadomi możliwości wyszukiwarki internetowej z której korzystają. Zjawisko to dostrzegła firma Netsprint.pl, która postanowiła udostępnić przewodnik po funkcjach swojej wyszukiwarki.

Serwis przewodnik.netsprint.pl podzielony jest na sześć głównych części: edukacja, podróże, hobby, pieniądze, rozrywka, inne. Przykładowo sekcja edukacja prezentuje odpowiedzi ze wszystkich dziedzin nauki, które można wykorzystać do przygotowań przed klasówkami, kolokwiami, pisania wypracowań itd.

Dodatkowo w Przewodniku prezentowane są wskazówki, jak szukać wykorzystując „operatory” oraz spis wszystkich zasobów prezentowanych przez NetSprint.pl w ramach koncepcji „Znajdź odpowiedź. Najszybciej.”.

Twórcy Przewodnika liczą na jego współtworzenie przez internautów – każdy może także podzielić się pomysłami, do czego i w jaki sposób wykorzystać jeszcze wyszukiwarkę NetSprint.pl. Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną nagrodzeni firmowymi gadżetami. Więcej informacji na ten temat znajdziemy na stronie przewodnika.

Comments are closed.