Koniec z limitami w neostradzie

Ta wiadomość zapewne ucieszy wszystkich użytkowników neostrady i pokrzyżuje nieco szyki konkurencji. W lutym 2007 roku Telekomunikacja Polska bez dodatkowych kosztów zwiększy do 256 kbps prędkość transmisji danych klientom korzystającym dotychczas z neostrady tp w opcji 128 kbps. Od 1 lutego 2007 r., TP likwiduje również limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp. Operator wprowadził też nową usługę z grami online.

Nowe promocyjne oferty TP skierowane do klientów, którzy już korzystają z neostrady, nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi formalnościami czy opłatami.

Od tej pory 1,6 mln klientów neostrady będzie mogło bez ograniczeń ściągać potrzebne dane z internetu, a około 360 tys. osób będzie mogło surfować w sieci dwukrotnie szybciej niż do tej pory – poinformowali przedstawiciele firmy.

Przyspieszenie najniższej prędkości neostrady spowoduje, że wszystkie opcje tej usługi spełnią standardy broadbandu przyjęte w Unii Europejskiej oraz OECD. Telekomunikacja uważa, że poprawi to znacznie pozycję Polski w rankingach krajów rozwijających nowoczesne technologie komunikacyjne.

Ze względu na skalę przedsięwzięcia, zmiana prędkości potrwa około miesiąca i będzie świadczona w ramach możliwości technicznych. Jako pierwsi na prędkość 256 kbps przełączani będą klienci, którym do końca umów terminowych pozostało najmniej czasu, a w dalszej kolejności ci, którzy umowy na świadczenie usługi neostrada tp w opcji 128 na czas określony lub nieokreślony podpisali tuż przed rozpoczęciem akcji.

Telekomunikacja udostępniła swoim klientom także nową, płatną usługę: e-gry tp. Użytkownicy neostrady mogą za pośrednictwem platformy na stronie tp.pl zagrać przez internet w blisko 100 gier.

W ofercie TP znajdują się m.in. gry akcji (np.Back to Earth2), symulacyjne (np. Gunship), puzzle (np. Fairy Words) i gry strategiczne (np. Jagged Alliance). Klienci mają do wyboru dwa pakiety: familijny z ponad 50 grami dla dzieci i do wspólnej zabawy z rodzicami oraz pakiet gry plus, który zawiera dodatkowo około 40 gier dla starszych i bardziej zaawansowanych użytkowników. Miesięczny abonament umieszczany na rachunku tp, wynosi odpowiednio 25 zł z VAT i 55 zł z VAT, umożliwiając nieograniczone korzystanie ze wszystkich gier w ramach wybranej opcji.

TP zapowiada, że w 2007 roku będzie miesięcznie wzbogacać pakiety o 2-3 nowe gry i pozyskiwać polskie wersje językowe.

Comments are closed.