Porady głosowe online

Uruchomiono testową wersję polskiego serwisu umożliwiającego sprzedaż swojej wiedzy oraz uzyskanie fachowych porad online, poprzez głosową rozmowę z wybranym ekspertem.

Serwis o nazwie Expen.pl może okazać się przydatnym źródłem wiedzy dla osób gotowych zapłacić za uzyskanie fachowej porady, ale nie tylko. Jak informuje Igor Pysiewicz, założyciel Expen.pl, witryna powinna także przyciągnąć osoby dysponujące obszerną wiedzą i pragnących zarobić na udzielaniu porad.

Eksperci mogą pracować w dowolnym czasie, bez wychodzenia z domu lub biura. Ich czas dostępności online nie jest odgórnie narzucany – zapewnia Pysiewicz. Za to dochody ekspertów uzależnione są od czasu przeprowadzonych konsultacji.

Obecnie Expen.pl jest w fazie testów, które zakończą się w ciągu najbliższych 3 tygodni. W tym czasie szukający porad mogą otrzymać darmowe konsultacje głosowe, a eksperci testować funkcjonalność serwisu.

W celu przetestowania usługi wystarczy założyć w serwisie konto oraz skonfigurować aplikację typu softphone lub bramkę VoIP. W ramach testów, konta klientów zostaną bezpłatnie zasilone, dzięki czemu będzie można skorzystać z usługi nie ponosząc jakichkolwiek kosztów.

Expen.pl jest otwarty na współpracę ekspertów z różnych branż, m.in. specjalistów od prawa, budownictwa, IT, zdrowia i urody, psychologii, nauki, czy języków obcych.

Comments are closed.